FAQ

Zapytaj o wycenę

Najczęściej zadawane pytania

W tym miejscu znajdziesz najczęściej zadawane pytania, które zadali nam klienci. Znajdziesz tu również takie pytania, które naszym zdaniem mogą być dla Ciebie istotne jeszcze przed kontaktem z nami.

01.

PYTANIA OGÓLNE

Z marketingiem internetowym mamy do czynienia od 10 lat. W tym czasie zdobyliśmy wiedzę zarówno z zakresu pozycjonowania, copywritingu i tworzenia stron internetowych. Nasze teksty pojawiły się na stronach internetowych i sklepach klientów, publikowaliśmy również dla dużych portali ogólnopolskich jak również w czasopismach. Nasza ekipa składa się z absolwentów dziennikarstwa, informatyków i doświadczonych copywriterów. To wszystko sprawia, że jesteśmy w stanie wesprzeć klienta w pełnym zakresie.

Tak, najlepiej zajrzyj do zakładki Usługi, w której znajdziesz pełen zakres naszych możliwości.

Tak, kompleksowo wspieramy klienta od samego początku. Tworzymy stronę na WordPressie, pomagamy wykupić domenę i serwer, po ustaleniu szablonu z klientem realizujemy serwis oraz piszemy kompletne treści. Jeśli oczekujesz dalszego wsparcia, np. w pozycjonowaniu lub prowadzenia Facebooka, również możemy się tym zająć.

Jasne, na życzenie możemy pokazać nasze realizacje lub podesłać próbkę tekstów.

02.

PYTANIA DOTYCZĄCE REALIZACJI TEKSTÓW

Staramy się pisać najszybciej jak to możliwe, jednocześnie tak, by tekst był merytoryczny i wykazywał się wysoką jakością. W zależności od wielkości zlecenia, jest to od kilku do kilkunastu dni.

Tak, dajemy możliwość zgłaszania poprawek, chociaż, uwierz nam, nie będzie to konieczne. 🙂

Jeśli temat będzie mieć charakter specjalistyczny, wartościowe źródła będą dla nas niezwykle istotne. Pamiętaj, że w swojej branży to Ty jesteś specjalistą, a naszym zadaniem jest tę wiedzę podać tak, by smakowała Twoim klientom.

Tak, wszystkie teksty, które otrzymuje klient są pisane przez nas, więc zawsze będziesz mieć kontakt do osoby, która tworzy treści dla Ciebie.

03.

PYTANIA DOTYCZĄCE WSPÓŁPRACY

Oczywiście, że tak. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, którzy potrzebują jednorazowego zlecenia jak również z firmami, agencjami reklamowymi, wydawcami portali internetowych, firmami SEO i twórcami stron internetowych. Zapraszamy do kontaktu – na pewno się dogadamy!

Tak, prowadzimy działalność gospodarczą i wystawiamy fakturę.

Wszystko zależy od rodzaju zlecenia. Najprościej zgłoś się do nas ze swoimi oczekiwaniami, ustalimy zakres współpracy i otrzymasz wycenę.

Poznaj naszą ofertę

Więcej szczegółów znajdziesz na innych podstronach. Pełen spis naszych usług znajdziesz klikając w przycisk poniżej.