O nas

Zapytaj o wycenę

JESTEŚMY PROFESJONALNYMI COPYWRITERAMI

Od ponad dekady działamy w branży szeroko pojmowanego marketingu internetowego. Pracowaliśmy jako doradcy klienta, specjaliści SEO i copywriterzy rozwijając swoje umiejętności na wielu płaszczyznach.

To wszystko sprawiło, że jesteśmy wyczuleni na wszystkie elementy biznesu prowadzonego w sieci i potrafimy dostrzec wiele płaszczyzn – zarówno aspekty techniczne, które wpływają na odbiór strony jak również perspektywę klienta, który wybierając dane rozwiązanie, oczekuje zwrotu z inwestycji.

Wieloletnie doświadczenie jak również to, że jesteśmy grupą przyjaciół, którzy postanowili zrobić coś wspólnie sprawia, że rozumiemy się bez słów, a korporacyjne podejście jest nam zupełnie obce. Dla nas liczy się to, żeby oprócz dobrze wykonanej pracy, klient wiedział, że zawsze może na nas liczyć!

 

NASZA MISJA

Chcemy dostarczać wartościowe treści, które zachęcą klientów do zakupu Twoich produktów i usług oraz jednocześnie będą wpływać na pozytywny odbiór Twojej marki. Znamy branżę od środka i wiemy jak często teksty napisane przez copywritera pozostawiają wiele do życzenia. Chcemy pokazać, że można napisać wartościowy tekst z poszanowaniem zasad pisowni języka polskiego.

DLACZEGO MY

Dlaczego warto rozpocząć z nami współpracę?