Nasze usługi

Zapytaj o wycenę
Zręcznie pisane » Usługi

PISANIE TEKSTÓW NA STRONY WWW

01.

Masz stronę internetową, na której teksty wymagają gruntownego odświeżenia? A może dopiero budujesz nową stronę i nie masz czasu na samodzielnie napisanie treści?

Napiszemy wszystkie niezbędne teksty pod Twoje wytyczne, tak by klienci, którzy będą odwiedzać stronę wiedzieli, że mają do czynienia z profesjonalistą i liderem w branży!

PISANIE OPISÓW PRODUKTÓW

02.

Dobry produkt to nie wszystko, decyzje zakupowe klientów zależą od wielu czynników, często również od opisów, które znajdzie na stronie. Potrzebujesz oryginalnych opisów swoich produktów? Oczekujesz perswazyjnych tekstów, które przekonają klienta do zakupu? A może posiadasz sklep internetowy, który chcesz pozycjonować i oczekujesz unikalnych treści? Ta usługa jest dla Ciebie!

PROWADZENIE BLOGA

03.

Cyklicznie prowadzony blog zbuduje w oczach klientów wizerunek Twojej firmy jako eksperta w branży. Interesujące i tematyczne teksty wzmocnią także pozycje Twojej strony internetowej w oczach wyszukiwarki Google i wzmocnią proces pozycjonowania.

Nie każdy przedsiębiorca ma czas na samodzielnie prowadzenie bloga – z pomocą przychodzimy my! Twoim zadaniem będzie jedynie obsługa nowych klientów!

TEKSTY NA SOCIAL MEDIA

04.

Facebook, Instagram i pozostałe media społecznościowe odgrywają ogromną rolę w prowadzeniu biznesu w sieci. To właśnie za pośrednictwem Facebooka komunikujemy się z klientem, budujemy wizerunek firmy jak również zrzeszamy fanów naszej działalności.

Zajmujemy się prowadzeniem Facebooka i innych social mediów – począwszy od dodawania postów po odpowiadanie na wiadomości.

TWORZENIE STRON WORDPRESS

05.

Czytelna strona internetowa to podstawa prowadzenia działań w sieci. WordPress jest najpopularniejszym silnikiem wykorzystywanym do tworzenia stron internetowych. W krótkim terminie stworzymy na Ciebie stroną internetową, która będzie czytelna, przejrzysta i prosta w edycji. Będziesz mógł samodzielnie dodawać treści, bez znajomości kodu źródłowego.

wp3

ARTYKUŁY SPONSOROWANE

06.

Artykuły sponsorowane pozwolą zwiększyć zasięgi Twojej firmy oraz dotrzeć do nowych klientów.

Wyszukamy wartościowe źródła w sieci, gdzie będziesz mógł umieścić swój artykuł, który wpłynie na lepsze pozycjonowanie strony i zasięgi Twojego biznesu.

writing-1209121_1920

AI COPYWRITING

07.

Odkryj przyszłość tworzenia treści z AI – innowacyjnym, inteligentnym i niezwykle efektywnym rozwiązaniem, które zrewolucjonizuje Twój proces twórczy! Pozwól sobie na więcej czasu i kreatywności, powierzając nam napisanie tekstów przy wykorzystaniu sztucznej inteligencji, która generuje unikalne, angażujące i zoptymalizowane teksty

coffee-791439_1920

Potrzebujesz wyceny lub doradztwa? Zadzwoń!

Jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu – jeśli akurat nie możemy odebrać, możesz liczyć na to, że oddzwonimy najszybciej jak to możliwe!